IBM: See tennis in a new way. Tennis data + IBM = More than the score.Find Tickets Online at ticketmaster
Times subject to change.
Armstrong
Maria  Sharapova (RUS)       3:30 PM ET
Maria  Sharapova (RUS)       4:00 PM ET
Maria  Sharapova (RUS)       4:30 PM ET
Grandstand
Samantha  Stosur (AUS)       3:30 PM ET
Benoit  Paire (FRA)       4:00 PM ET
Benoit  Paire (FRA)       4:30 PM ET
Court 4
Daniel  Gimeno-Traver (ESP)
Taro  Daniel
(JPN)
Lukas  Rosol
(CZE)
Jaroslav  Pospisil
3:15 PM ET
Pablo  Cuevas (URU)
Teymuraz  Gabashvili
(RUS)    
4:00 PM ET
Yaroslava  Shvedova (KAZ)       4:45 PM ET
Jared  Donaldson (USA)       5:30 PM ET
Denis  Istomin (UZB)       6:15 PM ET
Court 5
Shelby  Rogers (USA)
Kaia  Kanepi
(EST)
Anna-Lena  Friedsam
(GER)
Demi  Schuurs
(NLD)
3:15 PM ET
Kaia  Kanepi (EST)       4:00 PM ET
Ernests  Gulbis (LAT)       6:15 PM ET
Court 6
Vania  King (USA)
Sofia  Kenin
(USA)    
3:15 PM ET
Pierre-Hugues  Herbert (FRA)
Nicolas  Mahut
(FRA)
Reilly  Opelka
(USA)
Taylor  Fritz
(USA)
4:00 PM ET
Horacio  Zeballos (ARG)
Paolo  Lorenzi
(ITA)
Nicolas  Kicker
(ARG)  
4:45 PM ET
Horacio  Zeballos (ARG)
Paolo  Lorenzi
(ITA)
Nicolas  Kicker
(ARG)  
5:30 PM ET
Lukas  Rosol (CZE)
Viktor  Troicki
(SRB)    
6:15 PM ET
Court 7
Garbine  Muguruza (ESP)       3:30 PM ET
Francesca  Schiavone (ITA)       4:00 PM ET
Francesca  Schiavone (ITA)       4:30 PM ET
Court 8
Christina  Mchale (USA)
Claire  Liu
(USA)    
3:15 PM ET
Ryan  Harrison (USA)
Deiton  Baughman
(USA)    
4:45 PM ET
Vania  King (USA)       5:30 PM ET
Court 9
Alexander  Peya (AUT)
Bruno  Soares
(BRA)
Marcelo  Demoliner
(BRA)
Marcelo  Melo
(BRA)
3:15 PM ET
Yi-Fan  Xu (CHN)
Raluca  Olaru
(ROU)
Margarita  Gasparyan
(RUS)  
4:00 PM ET
Teymuraz  Gabashvili (RUS)       4:45 PM ET
Sergiy  Stakhovsky (UKR)       5:30 PM ET
Teymuraz  Gabashvili (RUS)       6:15 PM ET
Teymuraz  Gabashvili (RUS)       7:00 PM ET
Court 10
Karin  Knapp (ITA)
Anna Karolina  Schmiedlova
(SVK)
Misaki  Doi
(JPN)  
3:15 PM ET
Malek  Jaziri (TUN)
Deiton  Baughman
(USA)    
4:00 PM ET
Raluca  Olaru (ROU)
Yi-Fan  Xu
(CHN)    
4:45 PM ET
Evgeniya  Rodina (RUS)       5:30 PM ET
Lesia  Tsurenko (UKR)       6:15 PM ET
Court 11
Denis  Kudla (USA)
Austin  Krajicek
(USA)
Tim  Smyczek
(USA)
Marcos  Giron
3:15 PM ET
Darija  Jurak (CRO)
Chin-Wei  Chan
(TPE)    
4:00 PM ET
Chin-Wei  Chan (TPE)
Darija  Jurak
(CRO)
Yung-Jan  Chan
(TPE)
Hao-Ching  Chan
(TPE)
4:45 PM ET
Mate  Pavic (CRO)
Michael  Venus
(NZL)    
5:30 PM ET
Mate  Pavic (CRO)
Michael  Venus
(NZL)    
6:15 PM ET
Court 12
Marsel  Ilhan (TUR)
Aleksandr  Nedovyesov
(KAZ)    
3:15 PM ET
Johanna  Larsson (SWE)
Carina  Witthoeft
(GER)    
4:00 PM ET
Nadiia  Kichenok (UKR)
Lyudmyla  Kichenok
(UKR)
Arina  Rodionova
(AUS)
Anastasia  Rodionova
(AUS)
4:45 PM ET
Alexandra  Panova (RUS)       5:30 PM ET
Sergey  Betov (BLR)       6:15 PM ET
Court 13
Robin  Haase (NED)
Julian  Knowle
(AUT)    
3:15 PM ET
Steve  Darcis (BEL)
Marco  Cecchinato
(ITA)    
4:00 PM ET
Sachia  Vickery (USA)
Ipek  Soylu
(TUR)
Daria  Kasatkina
(RUS)
Bojana  Jovanovski
(SRB)
4:45 PM ET
Joao  Sousa (POR)       5:30 PM ET
Yulia  Putintseva (KAZ)       6:15 PM ET
Court 14
Andrea  Hlavackova (CZE)
Klaudia  Jans-Ignacik
(POL)
Gabriela  Dabrowski
(CAN)
Alicja  Rosolska
(POL)
3:15 PM ET
Lourdes  Dominguez Lino (ESP)
Maria  Sakkari
(GRE)    
4:00 PM ET
Nenad  Zimonjic (SRB)
Marcin  Matkowski
(POL)
Robert  Farah
(COL)
Juan Sebastian  Cabal
(COL)
4:45 PM ET
Maria  Sakkari (GRE)       5:30 PM ET
Lyudmyla  Kichenok (UKR)
Nadiia  Kichenok
(UKR)    
6:15 PM ET
Court 15
Heather  Watson (GBR)       3:15 PM ET
Marcin  Matkowski (POL)
Nenad  Zimonjic
(SRB)
Robert  Farah
(COL)
Juan Sebastian  Cabal
(COL)
4:00 PM ET
Guillermo  Garcia-Lopez (ESP)
Pablo  Carreno Busta
(ESP)    
4:45 PM ET
Anastasia  Rodionova (AUS)
Arina  Rodionova
(AUS)    
5:30 PM ET
Andrey  Rublev (RUS)
Alexander  Zverev
(GER)    
6:15 PM ET
Court 16
Camila  Giorgi (ITA)       3:15 PM ET
Camila  Giorgi (ITA)
Anabel  Medina Garrigues
(ESP)
Arantxa  Parra Santonja
(ESP)  
4:00 PM ET
Kaitlyn  Christian (USA)
Alicja  Rosolska
(POL)
Gabriela  Dabrowski
(CAN)  
4:45 PM ET
Barbora  Strycova (CZE)       5:30 PM ET
Court 17
Donald  Young (USA)       3:30 PM ET
Tommy  Paul (USA)       4:00 PM ET
Tommy  Paul (USA)       4:30 PM ET
Court P2
Belinda  Bencic (SUI)
Katerina  Siniakova
(CZE)    
3:15 PM ET
Court P3
Thomaz  Bellucci (BRA)
Mitchell  Krueger
(USA)    
3:15 PM ET
Kevin  Anderson (RSA)
Jeremy  Chardy
(FRA)    
4:00 PM ET
Francesca  Schiavone (ITA)       6:15 PM ET
Court P4
Martina  Hingis (SUI)
Sania  Mirza
(IND)    
4:00 PM ET
Sania  Mirza (IND)
Martina  Hingis
(SUI)    
4:45 PM ET
Dominic  Thiem (AUT)       5:30 PM ET
Dominic  Thiem (AUT)       6:15 PM ET
Court P5
Bob  Bryan (USA)
Mike  Bryan
(USA)    
3:15 PM ET
Bob  Bryan (USA)
Mike  Bryan
(USA)    
4:00 PM ET